Evden Eve Nakliyat

Türkiye'nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bize günün her saati 0312 319 65 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliye Şirketi

İnsanlar yaşamlarının gerektirdiği ölçüde zaman zaman taşınma gereksinimi duyabilirler.

Bazen iş bazen de farklı bir yaşam mücadelesi nedeniyle ev ya da şehir değiştirmek gerekebilir. Böyle durumlarda eşyaların güvenle bir yerden başka bir yere aktarılması ihtiyacı ortaya çıkar.

Geçmiş yıllarda hem ev eşyalarının az olması hem de yüksek katlı bina sayısının az olması, nakliyat işlemlerinin kolay gerçekleştirilmesini sağlamıştır.

Fakat günümüzde hem binalarda ki kat sayısı yükselmiş, hem de evlerde kullanılan eşya miktarı artış göstermiştir. Bu durum da insanların profesyonel evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Bu sebeple profesyonel firmalar, eşyaların deformasyona uğramadan güvenle ve özel teknikler ile taşınmasında, son derece hassasiyet göstererek hizmet sunmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat nedir sorusuna yanıt vermek gerekirse, taşınması gereken ev eşyalarının bir yerden başka bir konuta taşınma işlemidir.

Daha açıklayıcı bir ifade ile bu hizmet profesyonel nakliyat firmaları tarafından, özel araçlar ve deneyimli personeller tarafından verilir. Konusunda uzman ve sektör deneyimi yüksek kişilerce verilen bir hizmettir.

Nakliyat süresince eşyalar her zaman firmanın gözetiminde tutulur.

Eşyaların deforme olmadan istenilen yere taşınması sağlanır. En çok dikkat edilen konu da bu süreçte istenilen tarihlerde eşyaların olması gereken yere, sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Deha Nakliyat olarak sektörde her zaman profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hem çalışanlarımız hem de bu işlemlerde kullandığımız araçlarımız sayesinde, beklentilerinizin ötesinde kaliteli bir taşınma desteği sunuyoruz. Her türlü nakliyat donanımına sahip bir firma olarak, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları;

Ev eşyalarının güvenle taşınmasında titizlik, hassasiyet ve özveri en önemli konulardandır.

Ankara merkezli olarak kurulan ve uzun bir süredir sektörde olan nakliyat firmamız, Türkiye’nin her yerine yüksek standartlarda ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Taşınma gereksinimi duyan müşterilerimiz, bizimle iletişime geçtiklerinde en iyi taşınma hizmetini alacağını garanti etmekteyiz. Bu süreçte çok dikkat ettiğimiz evden eve nakliyat aşamaları da, şu şekilde sıralanabilir:

 • Bizlerle iletişime geçtiğinizde öncelikle inceleme yapılmaktadır.
 • İnceleme işlemleri sektör deneyimi olan eksperlerimiz tarafından gerçekleşir.
 • Bu süreçte ne tür araçları kullanacağımıza karar verilir.
 • Asansör desteği olup olmadığına, var ise asansörlü aracın sokağa rahatlıkla girip giremeyeceğine bakılır.
 • Taşınma gününde hem araçlarımız hem de personellerimiz belirtilen saatte hazır olurlar.
 • Taşınma günü paketleme işlemleri yapılır.
 • Demonte edilecek eşyalar hazırlanır ve paketlenir.
 • Asansörlü araç yardımı ile eşyalar bulundukları yerden indirilip araçlara yüklenir.

Bu aşama sonrasında eşyalar istenilen konuma ulaştırılır. Yeni konumunuza gelindiğinde, eşyalar düzenli bir şekilde bırakılır. Monte edilmesi gereken eşyalar eski hallerine getirilir. Her işlem bir düzen ve plan içerisinde gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları;

Ev eşyaları nakliyatı son derece uzmanlık isteyen bir sektördür. Bu alanda hizmet veren evden eve nakliyat firmaları, beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmelidir.

Eşya miktarının eskiye nazaran daha fazla olması ve her binanın çok yüksek şekilde inşa edilmesi, profesyonelliği bir lüks değil, gereksinim haline getirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları
Güvenli Nakliyat Hizmeti

Güvenli Nakliyat Hizmeti;

Eşyalarda deformasyon meydana getirmeyen, sorumluluk bilincinde olan, herhangi bir sorun olduğunda tüm sorumluluğu üstlenebilecek, firmalar ile çalışılmaya özen gösterilmelidir. Firmamız 2001 senesinden bu yana sizlere güvenli nakliyat hizmeti veriyor.

Kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak, her zaman eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaya özen gösteriyoruz.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti İle Profesyonel Destek;

Uzun bir süredir sektörde olmanın ayrıcalığını yaşayan firmamız, müşterilerine her zaman kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınızın değeri ya da miktarına bakılmaksızın, kendi eşyamızı taşır gibi önem veriyor ve titiz davranıyoruz.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti İle Profesyonel Destek
Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları;

Evden eve nakliyat fiyatları da verilen hizmetlerin kalitesine, ek hizmetlerin maliyetlerine ve yeni lokasyon ile mesafe farkına göre belirlenir.

Firmamız, nakliye fiyatların belirlenmesinde geliştirdiği formül ile sizlere en uygun maliyeti çıkarıyor. Evden eve nakliyat fiyatları son derece bütçenize uygun olarak belirleniyor.

Ev eşyalarının taşınması gerektiğinde, hem eşyaları taşıyacak personellere hem de araçlara gereksinim vardır. Firmamız da sizlere kaliteli bir eşya taşıma hizmeti sunarak, bu süreci en kolay şekilde geçirebilmenizi sağlıyor.

Eşyalarınızı taşıyacak en deneyimli taşıma personelleri ile çalışıyor, en iyi kalitede nakliyat malzemeleri kullanıyoruz. Özellikle araç seçimlerimizde tüm eşyalarınız için en uygun araçları tercih ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden Eve Nakliye Fiyatları
Bölge1+1 Eşya 2+1 Eşya3+1 Eşya4+1 Eşya
Ankara, ADANA Nakliyat Fiyatları
500 km. Yaklaşık 7 saat 49 dakika
2.900 TL3.200 TL3.500 TL3.800 TL
Ankara, İstanbul Nakliyat Fiyatları
445 km. Yaklaşık 7 saat 47 dakika
2.680 TL2.980 TL3.280 TL3.580 TL
Ankara, İzmir Nakliyat Fiyatları
590 km. Yaklaşık 10 saat 6 dakika
3.260 TL3.560 TL3.860 TL4.160 TL
Ankara, Antalya Nakliyat Fiyatları
480 km. Yaklaşık 9 saat 11 dakika
2.820 TL3.120 TL3.420 tl3.720 tl

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Paketlemenin Önemi;

Taşınma sırasında en çok merak edilen konular arasında, paketleme işlemleri de önemli bir yere sahiptir.

Evden eve nakliyat hizmetinde paketlemenin önemi oldukça büyüktür. Paketleme işlemi yapıldığında, eşyalar oldukça düzenli bir şekilde taşınır. İyi bir paketleme yapıldığında, eşyaların kırılıp dökülme gibi bir durumu olmaz. Nakliyat sektöründe paketleme işlemi firmalar tarafından da yapılabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Paketlemenin Önemi

Eşyalarınızın paketlenmesini istediğinizde bizlere taşınma öncesinde bilgi vermeniz gerekiyor. Eşyaları paketlerken belli standartlara uyarak işlem yapıyoruz. Öncelikle eşyaları cinsine ve boyutlarına göre bir plana dâhil ediyoruz. Karton kutu, naylonlu ve havalı poşetler bu süreçte kullandığımız malzemelerdir.

Mobilyaların mutlaka çizilmeden yüklenmesine ve taşınmasına özen gösteriyoruz. Bunun için de kalın battaniye tarzında örtülerin içerisine sarıyoruz. Taşınma sırasında mutfak eşyaları en çok hassas olan eşya türlerindendir. Bunları kolilere ve büyük varillere kırılmayacak şekilde sarıyor ve araca istifliyoruz. Her eşyanın güvenle taşınması için uygun bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Kaliteli ve yüksek standartlarda verdiğimiz bu hizmetlerle, eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşıyoruz.

Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinde Firma Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Taşınmak zorunda olan insanlar için, evden eve taşımacılık işlemlerinde firma tercihi nasıl olmalıdır sorusu, en merak edilen konulardandır. Bu süreçte profesyonel bir firma ile çalışabilmek için, bazı soruların yanıtlarını görüştüğünüz firmadan almalısınız.

Nakliyat firması seçimi yaparken, firmaya şu soruları yöneltebilirsiniz:

 1. Taşınma sırasında kaç personel görevlendirilir?
 2. Eşyaların paketleme işlemi firmaya mı aittir?
 3. Taşınma kaç saat ya da kaç gün sürer?
 4. Araç ve personel kapasitesi yeterli midir?
 5. Eşyalar kapalı kasa mı yoksa açık kasa araçla mı taşınır?
 6. Taşınma sözleşmesi ve sigortası yapıyor musunuz?
 7. Taşınma esnasında meydana gelen sorunlar karşısında firmanın tutumu nedir?
 8. Paketleme işlemlerinde ne tür malzemeler kullanıyorsunuz?
 9. Şoför ve taşıma personelleriniz nakliyat sektöründe deneyimli midir?
 10. Taşınma sigortası ücreti ne kadardır?
 11. Kapora istiyor musunuz? İstiyorsanız ücreti nedir?
 12. Firma ile hangi kanallardan iletişim sağlarım?

Gibi birçok soruyu firmaya sorarak, hem kurumsal taşımacılık firması olduğunu anlar hem de profesyonelliği konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Uzun bir süredir sektörde önemli hizmetler veren nakliyat firmamız, sizlere beklentilerinizi karşılayacak evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bizlerle iletişime geçebilir ve Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde evinizi taşıtabilirsiniz.

© 2024 Deha Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.Yasal UyarıGizlilik PolitikasıKVKKÇerez Politikası

Kapat
support
Hızlı Destekbilgiler