Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat hizmeti alarak, firmamız ile daha kolay bir şekilde taşınma imkânı bulabilirsiniz. En uygun şehir içi nakliye fiyatları.

Ankara Şehir İçi Nakliyat
Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ev taşımak insanlar açısından çok büyük bir iş yüküdür. Bu süreçte Ankara şehir içi nakliyat hizmeti alarak daha kolay bir şekilde taşınma imkânı bulabilirsiniz. Taşınma sırasında eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde bir yerden bir başka yere aktarılması olarak tanımlanan evden eve nakliyat sürecinde en hizmeti veriyoruz.

Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasında profesyonel taşıma personelleri ve araç şoförleri ile çalışıyoruz. Her türlü ev eşyasının firmamızın güvencesinde taşınması garantisini veriyoruz. Bu süreçte uzun yıllardır sektörde olmanın tüm avantajlarını sunarak eşyalarınızın en uygun standartlarda taşınmasına özen gösteriyoruz.

Kalite standartlarımızın yüksek olması bu süreçte en çok önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Beklentilerinize en iyi şekilde karşılık vererek evden eve nakliyat sürecini kolay şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz. Birçok araca sahip olan bir firma olarak eşyalarınızı en uygun taşınma tarihinde taşıyabiliyor ve yeni yerinize yerleşmenizi sağlıyoruz.

Ankara İçi Nakliye Hizmetinde Paketleme İşlemi;

Ankara içi nakliye hizmetinde paketleme işlemi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Bu süreçte müşterilerimizin vakit kısıtlılığı ya da taşınma tecrübesinin olmaması eşyaların paketlenmesinde önemli engellerdir. Böyle durumlarda firmamızdan ek bir hizmet olarak paketleme konusunda da destek alabilirsiniz. Çalışanlarımız her eşyanın kusursuz bir şekilde paketlenmesini sağlayarak güvenli bir nakliyat ortamı yaratmaktadır.

Ankara İçi Nakliye Hizmetinde Paketleme İşlemi

Eşya paketlenmesi sırasında önce demonte işlemleri gerçekleştirilir. Sonrasında her eşya türüne en uygun olan paketleme malzemeleri ile paketlenir. Ahşap olan eşyaların mutlaka havalı naylonlarla ya da kalın battaniyeler ile sarılmasını sağlıyoruz.

Küçük parçalı olan eşyaların paketlenmesinde ise kaliteli koli kutular kullanıyoruz. Kutular farklı boyutlarda olduğu için hiçbir ufak tefek eşya dışarıda kalmıyor. Mutfak eşyalarının paketlenmesi sırasında ise, önce cam eşyaların gazete kâğıtlarına sarılması sağlanıyor. Daha sonrada büyük varil kutulara sağlam şekilde yerleştirilerek araçlara yükleniyor. Böylece eşyalarınızın deformasyon riski tamamen ortadan kalkıyor. Evden eve nakliyat paketleme işlemlerinde her zaman profesyonel davranmaktayız.

Ankara Şehir İçi Taşımacılık;

Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe çok geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Ankara şehir içi taşımacılık hizmeti konusunda şu avantajları sunmaktayız:

  • Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz.
  • Her türlü evin sigortalı olarak taşınmasını sağlıyoruz.
  • Kurumsal nakliyat firması olarak mutlaka taşınma sözleşmesi yapıyoruz.
  • En deneyimli personellerle çalışıyoruz.
  • Taşınma sırasında mutlaka eşya güvenliğini kusursuz şekilde sağlıyoruz.
  • Olası sorunlarda sigorta kapsamında tüm sorumlulukları üstleniyoruz.
  • Geniş araç filosu ve kapalı kasa araçlarla taşınma desteği veriyoruz.

Firmamız her mevsim güvenli nakliyat hizmeti verebilmektedir. Bu süreçte özellikle asansörlü nakliyat hizmetini profesyonel bir seviyede vermeye özen gösteriyoruz. Asansörlü vinçlerimizi kullanan operatörlerimiz sertifikalı kişilerdir. Aynı zamanda Deha Nakliyat olarak, tüm nakliyat sertifikalarına ve izin belgelerine sahip bir firmayız.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat;

Şehir içi evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen herkes firmamız ile iletişim kurabilir ve istenilen tarihte taşınma hizmeti alabilir.

Eşya taşımacılığı konusunda her daim kurumsal hizmetler veren bir firmayız. Bu dönemde firma seçimi yaparken kurumsal nakliyat firması seçimi yapılması son derece önemlidir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız bir deformasyona uğradığında ya da olası bir yol sorununda sorumluluğun firmada olması profesyonelliğin ilk şartıdır.

Her zaman yeni nesil taşınma hizmetleri veren firmamız gerekli tüm nakliyat hizmeti gereklerini yerine getirmektedir.

Bizlerden hizmet alırken taşınma konusunda tüm beklentilerinizi dile getirmeniz gereklidir. Örneğin paketleme işlemlerini firmamızın yapmasını istiyorsanız mutlaka bu durumu firmamıza bildirmeniz gerekmektedir.

Paketleme işlemlerini firmamız yapacak ise, havalı naylonlar, koli kutular, varil kutular, eşyaları sarmak için battaniye gibi malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları;

Ev taşıma sürecinde insanların en çok üzerinde durduğu konu fiyatlardır. Kaliteli bir taşınmayı fiyat kavramı ile sınırlandırmak son derece yanlıştır. Ancak Deha Nakliyat firması olarak müşterilerimize daima ulaşılabilir boyutlarda taşınma hizmeti sağlıyoruz. Kaliteli ve üstün niteliklerde verdiğimiz bu taşınma hizmetinde uygun fiyatlar sunuyoruz. Ankara şehir içi nakliyat fiyatları konusunda firmamızdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye / KM - Saat 1+1 Eşya2+1 Eşya3+1 Eşya4+1 Eşya
Mamak > Pursaklar 28,3 km. ortalama 2-3 saat1.500 TL1.800 TL2.110 TL2.410 TL
Mamak > Çankaya 22,9 km. ortalama 2-2,5 saat1.100 TL1.200 TL1.500 TL1.800 TL
Mamak > Akyurt 52 km. ortalama 3-4 saat1.600 TL1.900 TL2.250 TL2.500 TL
Mamak > Sincan 94,8 km. ortalama 4-5 saat1.300 TL1.600 TL1.900 TL2.200 TL
Mamak > Beypazarı 136 km. ortalama 4-5 saat1.444 TL1.744 TL2.044 TL2.344 TL
Mamak > Beypazarı 119 km. Yaklaşık 4 saat 30 dakika1.376 TL1.676 TL1.976 TL2.276 TL
Asansör Kurulumu ve Kolileme Hizmeti Dâhil Değildir!

Fakat fiyatlarımız her müşterimize sabit bir rakam olarak verilmemektedir. Bu süreçte eşya miktarı, taşınma mesafesi ve evde bulunan oda sayısı gibi unsurlar fiyatları en çok etkileyen konular arasındadır. Firmamızdan hizmet almak ya da Ankara şehir içi taşınma ücretleri konusunda bilgi almak isterseniz bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Eşya taşıma işlemlerinde profesyonel olarak hizmet veren bir firmayız. Ankara şehir içi nakliyat firmaları içerisinde önemli bir yer edinen firmamız birçok konuda da öncü firma konumundadır.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Her türden yeniliği yakından takip etmemiz bu süreçte profesyonelliğimizi en iyi şekilde göstermektedir. Hem uzun yıllar sektörde yer almamız hem de müşterilerimize memnun edecek düzeyde taşıma hizmeti vermemiz uzun süre daha bu sektörde yerimizi korumamızı sağlayacaktır.

Özveriyle çalışan personellerimiz, geniş araç filomuz, deneyimli idari kadromuz ile her zaman nakliyatta üstün hizmetler sunmamızı sağlamaktadır. Ankara şehir içi nakliye işlemlerinde sizlere daima yüksek kaliteli bir taşınma desteği sunuyoruz.

Hizmetlerimizin her zaman kurumsal olmasına önem veriyor ve bu süreçte tüm yasal prosedürleri yerine getiriyoruz. Taşınma konusunda sigorta kavramı en çok üzerinde durduğumuz konudur. Eşyalarınızın deforme olmadan taşınması için her zaman profesyonel davranıyoruz.

© 2024 Deha Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.Yasal UyarıGizlilik PolitikasıKVKKÇerez Politikası

Kapat
support
Hızlı Destekbilgiler