Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı tarafımıza aittir.

Deha Nakliyat kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayacağımızı ve nasıl kullanacağımızı özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir ve ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümleri kullanarak tarafımızla iletişim sağlayabilirsiniz. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için, tüm bilgileriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir. E-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler, yalnızca Deha Nakliyat iletişim aşamasında irtibat amacıyla kullanılır. Bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler, kendi inisiyatifleri ile ilgili formu kullandığında veri tabanına kaydedilebilir.

Bir başka ziyaretçi sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 1 yıl süre ile sisteme kayıtlı olan tüm bilgiler daha sonrasında arşivlenir. Söz konusu bilgiler, IP ve MAC Adresi, form aracılığı ile talep edilen iletişim bilgileridir. Deha Nakliyat hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri, üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde, Deha Nakliyat kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyor ise, ilgili makama sağlayabilir.

Deha Nakliyat sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.dehanakliyat.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir . Deha Nakliyat, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından, hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. İnternet adresi www.dehanakliyat.com.tr ile başlamayan siteler Deha Nakliyat ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Deha Nakliyat Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız.

Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Deha Nakliyat, kullanıcı arasında ki veri alım ve gönderimlerinin güvenliğine son derece önem verir.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, 24 Temmuz 2020 tarihli Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi, 3.1.4.8 tedbir maddesinde belirtilen;

"Sahte ya da bütünlüğü bozulmuş e-postaların geçerli etki alanlarına sızma ihtimalini azaltmak için, SPF, DKIM, PTR, DMARC politikalarını vb. teknoloji ve standartlar kullanmayı önerir."

Bu kapsamda şirket ve kurumların e-posta haberleşmelerini sağlıklı yapabilmeleri için, kendi alan adı sunucularında PTR, SPF, DKIM alan adı kayıtlarını ve DMARC politikalarını 1 Ekim 2020 tarihine kadar, devreye almaları gerekli görülmüştür.

Yukarıda bahsi geçen DNS kayıtları güncellemeyen/yayımlamayan kurumlar ile gerçekleşen e-posta haberleşmesi, şüpheli/istenmeyen (SPAM) e-posta olarak işaretlenecektir.

E-posta adreslerinizin güvenliğini, Uri Ports adresinden test edebilirsiniz.

İçerik Güvenlik ve Bağlantı Politikası;

Sitemizde yanıltıcı herhangi bir bağlantı, reklam içerikleri yer almaz. İzin politikamızda belli başlı güvenilir içeriklerden alınan (3. part) yazılım veya uygulama yer alır. Sitemizde sadece izinli alanların olduğu, Nakliyat ve Hacim hesaplama aracını (iframe veya frame) kodlarıyla, kendi sitenizde kullabilirsiniz. Bunların dışında herhangi kaynak kullanımı söz konusu olmayacaktır.

Hem site içerik raporlamaları için, hem de kullanıcı gezinme güvenliği açısından https protokolü kullanıyoruz. Ayrıca, yönlendirme politikası, özellik politikası, izin politikası, içerik güvenliği politikası, MTA STS politikası ve ağ hata günlüğü gibi geliştirmeler sitemizde aktif durumdadır. Bunun için, Security Headers adresinden kontrol edebilirsiniz.

Görüşme ve İletişim Gizliliği;

Sitemiz üzerinden online telefon görüşmelerinizde, IP adresiniz ve konuşma kayıtları kalite standartları gereği kayıt altına alınır. Soru, öneri ve görüşlerinizi sesli olarak bildirmeyi, herhangi bir iletişim numarası belirtmeksizin, gizlilik çerçevesinde sağlanır.

© 2024 Deha Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.Yasal UyarıGizlilik PolitikasıKVKKÇerez Politikası

Kapat
support
Hızlı Destekbilgiler