Kalite Politikası

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, kaliteli bir anlayışı sergilemeyi, en iyi ekipman ve işçilik gücünü kullanmayı, ekip ruhu içinde daha iyiyi hedeflenmeyi, sürekli niteliklerimizi geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasa ve mevzuatlara eksiksiz uyarak çalışmaktayız.

Kalite politikamızı, sürekli iyileştirip ve geliştirerek, şehir içi ve şehirlerarası örnek gösterilen bir firma olmak için çalışmaktayız.

Deha Nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe üstlendiği yaşamsal işlevlere, en ince ayrıntılardan başlayarak, daima en iyi olmayı hedeflemiştir.

Bu zorlu sektörde öncü bir rol üstlenen Deha Nakliyat, çalışmalarına başladığı ilk günden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan, temel ölçüt olarak belirlemiştir.

Yapılan iş, her şeyden önce, çalışmanın özüne bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Hızla değişen dünyada beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirveye ulaşılmasını hedeflemiştir.

Deha Nakliyat, evden eve taşımacılıkta her çalışmaya duyarlılıkla yaklaşır. Tüm süreçlerde verilen emeğin, işin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır. 

Kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün, araç ve hizmet kalitesinin verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimsiyoruz. Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda, etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

© 2024 Deha Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.Yasal UyarıGizlilik PolitikasıKVKKÇerez Politikası